Yönetici Koçluğu Eğitimi

Saygın Coaching & Consulting olarak, önde gelen ulusal ve uluslararası firmalardaki, başarılı üst düzey yöneticilere koçluk hizmeti sunmaktayız. Şirketler, liderlerinin, güçlü özelliklerini daha da geliştirmeleri, hayatlarındaki olumsuzlukları ortadan kaldırmalarını, zayıf yönlerini minimize etmeleri ve onlara, bugünün hızla değişen iş dünyasında başarı için önemli olan yeni ve farklı çalışma alışkanlıkları kazanmaları konusunda yardımcı olmak için koçlarla çalışmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde şirketler, yönetici koçluğunu oldukça yararlı olduğunu ve şirketler biliyorlar ki, en iyi ve en yüksek performans gösteren yöneticileri, “koçluk”tan en fazla fayda sağlayan çalışanlarıdır.

Yönetici Koçluk Nedir? Yönetici koçluğu bir koç ve yönetici arasındaki, konuları belirledikleri, çözümleri inşa ettikleri bir dizi diyalogdan oluşmaktadır. Yönetici koçu, yöneticinin kişisel gelişimi ve öğrenme sürecine katkıda bulunacak olan görüşmeyi yürütür. Bir yandan da, hem koç hem de yönetici, yönetici dünyasının değişmez gerçeği olan değişimle mücadele ederler. Farkındalığı artırmak, hedefleri belirlemek, bir hareket planı tasarlamak ve bu planı uygulamak, yönetici koçluğu programı süresince sıklıkla üzerinde durulan konulardır. Bunun yanı sıra, yöneticinin karşılaşmış olduğu zorlayıcı sorunlara da göz atılarak bunların da üstesinden gelme konusunda çalışmalar yapılır.. Yönetici Koçluğu, yöneticinin ajandayı belirlediği ve sürece hakim olduğu, eğitim ve danışmanlıktan çok farklı bir süreçtir. Koçun görevi, yöneticileri, kendi çözümlerini bulmaları ve onları uygulamaları için, desteklemek ve zorlamaktır. Koçlarımız, müşterilerine değer katabilmek için, iş deneyimlerini, empati, dinleme ve soru sorma yeteneklerini kullanırlar. Gizlilik dahilinde olan bu yönetici koçluk sürfeci yöneticiler açısından çok faydalı bir süreçtir.

Koçluk Çeşitleri Farklı durumlar için yöneticilere koçluk hizmeti sunmaktayız. Genel yönetici koçluğunun yanı sıra deneyimlerimize ve müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış koçluk hizmetleri de sunmaktayız. CEO Koçluğu Organizasyonun tepe yöneticisi için uygulanmaktadır. Genelde bu kişiler yalnızlaştırılmıştır ve yönetici koçu bu kişiler için pek çok farklı konuyu gizlilik içerisinde paylaşabilecekleri, güvenilir ve değerli bir ses yansıtıcı olabilir. Pek çok CEO koçlarımızla sınırlanmamış bir program dâhilinde çalışmaktadır, önemli ve değer katacağına inandıkları bir konu olduğunda koçlarıyla buluşabilmektedir.

Yönetici Koçluğunun Faydaları Nelerdir?

Bu eğitim sonunda katılımcılarda;

Kişisel olgunlaşmayı sağlar,

Profesyonel ve kişisel hedefleri bütünleştirebilir,

Karar alma ve uygulama yeteneklerini geliştirir,

İletişim, soru sorma, dinleme becerilerini geliştirir,

Yönetim tarzları iyileşir,

Zaman yönetimi ve öncelikleri belirleme yöntemleri öğrenilir,

Özgüven ve öz disiplin kazanması,

konularında beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır.


Yönetici Koçluğu’ndan Kimler Faydalanabilir?

Yönetici Koçluğundan, cesaretlendirme, özendirme ve bilgilendirme yolunu kullanan koçun yönetsel rehberliğini izleyerek “bulundukları” yerden “olmak istedikleri” yere doğru yolculuğa çıkmaya hazır olan tüm yöneticiler faydalanabilir.

Yönetici Koçluğu Eğitiminin Detayları:

* Eğitim İsmi : Yönetici koçluğu Eğitimi

* Eğitmen : Cemal KONDU (Yönetici Koçu)

* Döküman : Eğitime katılan her katılımcıya Yönetici koçluğu seminer dokümanları verilecektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu eğitimi için detaylı bilgi için :

İzmir Yönetici Koçluğu  Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Yönetici Koçluğu Eğitimi için  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Yönetici Koçluğu Eğitimi için   0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yönetici koçluğu - koçluk - izmir yönetici koçluğu - izmir yönetici koçluğu eğitimi -

Yorumlar