Yönetici Koçluğu Nedir?

Yöneticiler olarak personellerine sonuç elde edebilmeleri için daha iyi hizmet ve daha etkin bir şekilde liderlik yapabilmek adına becerilerini geliştirmek ve modern yönetim ve koçluk becerilerini alet çantaları içerisine katabilmektir. Bilgi vermeye ek olarak aynı zamanda bir davranış geliştirme eğitimi olup, katılımcılarda konuya yönelik temel davranış kalıplarının idrak edilmesini ve uygulamaya konmasını hedefler. Bizim tarafımızdan geliştirilen bu eğitimin özelliği, katılımcıların zihinlerinde bulunan soru işaretlerini ve şüphelerini eğitim süreci içerisinde tartışma konusu yaparak Etkileşimli Eğitim Yönteminin uygulanmasıdır.

Bu sayede eğitimimiz; açık bir iletişim sürecine, ayrıntılı bir öğrenme etkinliğine ve kalıcı bir davranış değişikliğine neden olmaktadır. Koçluk Çeşitleri Farklı durumlar için yöneticilere koçluk hizmeti sunmaktayız. Genel yönetici koçluğunun yanı sıra deneyimlerimize ve müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış koçluk hizmetleri de sunmaktayız. CEO Koçluğu Organizasyonun tepe yöneticisi için uygulanmaktadır. Genelde bu kişiler yalnızlaştırılmıştır ve yönetici koçu bu kişiler için pek çok farklı konuyu gizlilik içerisinde paylaşabilecekleri, güvenilir ve değerli bir ses yansıtıcı olabilir. Pek çok CEO koçlarımızla sınırlanmamış bir program dâhilinde çalışmaktadır, önemli ve değer katacağına inandıkları bir konu olduğunda koçlarıyla buluşabilmektedir.

Yönetim Kurulu Koçluğu : Yönetim kurulları, işletmenizin geleceğini belirler . Bu düzeyde, var olan uyum veya uyumsuzluk işletme üzerinde önemli bir etkide bulunabilir. Üst düzey yöneticiler ile çalışmak için gerekli tecrübe, olgunluk ve kişiliğe sahip koçlar ile işletmenizin geleceğinde olumlu etkiler oluşturabilirsiniz.

Üst Düzey Yönetici Koçluğu : Bu özel koçluk programı, yönetim kurulu üyeleri ve üst düzey yöneticiler için ayarlanmıştır. Yönetici Koçluğu : Koçluğun sunduğu uygulamalı öğrenme ile, yöneticiler kendi bölgeleri dışına çıkarak, liderlik gelişimlerini hızlandırır ve yeni davranış ve hareketlerin zaman içinde dengeye gelmesini sürdürür ve olumlu sonuçlar elde ederler.

Değişim Yönetimi ve Kurumsal Gelişim : Koçluk en sade hali ile değişimi yönetmek için bir araçtır olarak görülür. Küresel pazar ve serbest piyasa ekonomisi kişiler, kurumlar ve sistemlerden sürekli değişim ve gelişim talep etmektedir. Özelleştirilmiş koçluk yöntemleri ile doğru zamanda doğru değişimi uygulayabilirsiniz ve koçluk gelişimini yaygınlaştırabilirsiniz.

Performans Koçluğu : En önemli kariyerde atılan adımlarından biri, iç promosyon yoluyla veya yeni bir işletmede yeni bir liderlik rolü üstlenmektir.Performans koçluğuyla birlikte , yöneticiler yeni rollerine düzgün ve hızla geçiş yaparlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu eğitimi için detaylı bilgi için :

İzmir Yönetici Koçluğu  Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Yönetici Koçluğu Eğitimi için  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir : yönetici koçluğunun kurum için faydaları nelerdir - yönetici koçluğunu kimler yapabilir - yönetici koçluğunda süreç nasıl işler - nasıl iyi yönetici olunur - liderlik koçluğu - yönetici koçluğu eğitimi -

Yorumlar