Yöneticiler İçin Koçluk ve Mentörluk

Kurum çalışanlarına koçluk ve/veya mentorluk yapmak üzere seçilen yöneticilerin koçluk becerilerini geliştirmek üzere kuruma özel olarak yapılandırdığımız bir programdır. Bu program sonunda özel eğitim almış şirket koçları ve mentorları ister astlarına, isterse diğer bölümlerdeki çalışanlara koçluk/mentorluk yapabilmektedir.

Yöneticiler İçin Koçluk Ve Mentörluk Eğitimin Amacı : Yöneticilerin en çok problem yaşadıkları alanlardan birisi olan astlarının performansının değerlendirilmesi ve potansiyel gelişim sürecinin iyi bir şekilde yönetilmesidir. Bu eğitim, yöneticilere ve yönetici adaylarına yönetme faaliyeti esnasında asli sorumluluklarından biri olan koçluk ve mentorluk uygulamaları hakkında teorik bilgilerin yanı sıra uygulamanın ne şekilde yapılmaması gerektiği hususuna yönelik bilgi sunmak amacıyla geliştirilmiştir.

Yöneticiler İçin Koçluk Ve Mentörluk Eğitimin Kapsamı

* Yönetici sorumlulukları hangileridir?

* Yönetici niçin koçluk ve mentorluk yapmak zorunda?

* Koçluk ve mentorluk arasındaki farklar ve benzer yönler nelerdir?

* Hangi durumlarla karşılaşıldığında koçluk ve mentorluk yapılır?

* Koçluk uygulamasına yönelik yeni yaklaşımlar nelerdir?

* Mentorluk uygulamasına yönelik yeni yaklaşımlar nelerdir?

* Koçluk ve Mentorluk uygulamasının getireceği yararlar nelerdir?

* Lider Rehberliği süreci nasıl işler? Çeşitleri nelerdir? Nasıl uygulanır? Koçluk ve Mentorluk süreci ile ilişkisi nedir?

 * Lider Rehberliği sürecinin Performans Değerlendirme Sistemi ve Potansiyel Geliştirme Sistemi ile entegrasyonu ne şekilde sağlanır? * Performans Değerlendirme Sistemi içinde geribildirim uygulamasının yeri ve önemi nedir?

* Koçluk ve Mentorluk uygulaması ile geribildirim süreci arasındaki ilişki nedir?

* Koçluk ve mentorluk uygulaması nasıl yapılır? Yöneticiler İçin Koçluk Ve Mentörluk Kimler İçin Uygun Tüm kademelerde aktif görev yapan yöneticiler, yönetici olmaya aday olanlar ve İnsan Kaynakları Yönetimi departmanlarında görevli personel.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu eğitimi için detaylı bilgi için :

İzmir Yönetici Koçluğu  Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Yönetici Koçluğu Eğitimi için  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Yönetici Koçluğu Eğitimi için   0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yönetici koçluğu - koçluk - izmir yönetici koçluğu - izmir yönetici koçluğu eğitimi -

Yorumlar